ЖК "Best House" на Перемозі, вул. Мандриківська, 51 л.

Житловий комплекс «Best House» розташований у кварталі Мандриківка Соборного району за адресою: вул. Мандриківська, 51л.
Новобудова зведена поруч із берегом Дніпра, неподалік від Севастопольського парку. У межах пішої доступності школа, ліцей, університет, відділення банків і супермаркет. У радіусі кілометру медичні заклади, пошта, спортивні комплекси і торговельні центри. До найближчої станції метро «Вокзальна» трохи більше 5 кілометрів. Забудова складається с двох 17-ти поверхових будинків, зведених за цегляною технологією.
«Best House» - житловий комплекс категорії «комфорт», під час будівництва якого застосовуються сучасні методи енергозбереження, що дозволяє досягнути мінімальної вартості комунальних послуг.

Ексклюзивна ціна 12 000 грн. за м2.

Особливості:
  • Стіни між квартирами виконані з газобетонних блоків і цегли. Зовнішні стіни будівель зводяться з цегли і утеплюються ефективною мінераловатною теплоізоляцією;
  • Фасад облицьований декоративною штукатуркою «мокрим» способом;
  • Панорамні вікна, що забезпечують високий рівень освітленості приміщень природним світлом, засклені енергозберігаючими склопакетами;
  • Підземна і надземна парковки, паркінг для гостей;
  • Впорядкована зелена територія, дитячий майданчик.
Отримати пропозицію

Потрібна допомога? Поставити запитання спеціалісту.

Тел.: 0672301135