Наші послуги

Перед здійсненням будь-якої угоди, пов’язаної з нерухомістю, надзвичайно важливо виконати правильну й актуальну оцінку об’єкту.

Сьогодні однією з найбільш складних і затребуваних галузей права є угоди з нерухомим майном. Відповідно, найпопулярнішою послугою є юридичний і нотаріальний супровід угод із нерухомістю. Впродовж життя кожному з нас хоча б раз доводиться стикатися з питанням нерухомості. Але при цьому не всі досить обізнані й компетентні, щоб правильно з юридичного боку оформити такі угоди. Без відповідних знань і досвіду в цій галузі досить складно самостійно орієнтуватися в усіх правових аспектах. Юридичний супровід угоди з нерухомістю дозволить убезпечити себе та своє майно від неправомірних зазіхань. Нотаріальне оформлення та державна реєстрація угоди з об’єктами – це лише верхівка айсбергу, фінальний етап об’ємного і трудомісткого процесу. Щоб майбутній щасливий власник чи, скажімо, орендар перспективної нерухомості ефективно і без проблем використав свої цільові інвестиції, факту угоди передує комплекс дій із підготовки та вивчення об’єкту, що зацікавив, виявлення всіх «підводних каменів», які слід враховувати, оцінюючи ризики та плануючи угоду. Значна сума угоди чи заманлива «гаряча пропозиція» - вагомий аргумент, щоб скористатися професійними послугами юриста, який спеціалізується на таких питаннях, як супровід покупки нерухомості, підготовка документів на продаж квартири, будинка чи іншого нерухомого майна.

Комплексний і детальний підхід до підготовки та супроводу угод із нерухомості гарантують кваліфіковані спеціалісти нашої правової групи.